Парламентът няма да заседава днес заради липса на кворум. В регистрацията участваха 106 народни представители. Очевидно няма кворум, днес няма да има заседание, следващото ще бъде в сряда, каза председателят на НС Михаил Миков.
Той отбеляза, че не са изпълнили дневния ред за тази седмица, макар да е бил приет от парламентарните групи. Ще си позволя да направя специално обръщение за работата на Народното събрание, каза още Миков.
Припомняме, че вчера ГЕРБ обявиха, че няма да присъстват в пленарната зала, но ще осигурят кворум само за гласуването на оставката на кабинета. „Атака“ също не влизат в заседанията до оставката.




Be the first to comment on "Парламентът направи едно заседание тази седмица – депутатите и днес ще си почиват заради липса на кворум"